EnglishČesky

logo společnosti KATKA obchod, s. r. o. Plzeň


Jsme malá rodinná společnost navazující na obchodní aktivity započaté v roce 1990. Na přelomu roku 2015/2016 jsme spustili tento internetový obchod a v únoru 2016 jsme otevřeli novou kamennou prodejnu a zároveň výdejní místo našeho e-Shopu v Plzni, V Šipce 3.

 

V našem obchodě naleznete za příznivé ceny výbavu pro novorozence, kojenecké potřeby i oblečení pro miminko a batole. Pro těhotnou i kojící maminku nabízíme těhotenské oblečení, potřeby na kojení, kojící noční košile, ale i kojící a zmenšovací podprsenky především značky Naturana. Náš sortiment doplňujeme o dámské, pánské i dětské spodní prádlo.

 

Naším cílem je usnadnit Vám přípravu na příchod nového člena rodiny i období jeho dalšího růstu a spokojeného vývoje. Snažíme se být obchodem nejen pro miminko, ale také pro jeho rodiče. Pomůžeme Vám s pořízením kompletní výbavy, kterou pro nového člena rodiny budete potřebovat.

 

Preferujeme především české výrobky a výrobky českých firem

 

NAŠE PRODEJNA

Naše prodejna Plzeň

Navštivte nás na adrese:
V Šipce 3
PlzeňOtevírací doba:
PONDĚLÍ - PÁTEK: 9 - 17 hod
SOBOTA: 9 - 12 hod

 

 

Jsme KATKA obchod pro miminko i maminku

Usnadníme Vám přípravu na příchod nového člena rodiny i období jeho dalšího růstu a spokojeného vývoje. Pomůžeme Vám s pořízením kompletní výbavy, kterou pro nového člena rodiny budete potřebovat. Preferujeme především české výrobky a výrobky českých firem.

O společnosti

Naše kamenná prodejna

Plzeň, V Šipce 670/3

mapa Katka obchod pro miminko Plzeň
Kontakty
Logo
Obchod pro miminko i maminku
info@obchodpromiminko.cz
(Po - Pá, 9 - 17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz