KONTAKT

KATKA obchod, s. r. o.
V Šipce 670/3
301 00 Plzeň
tel: +420 607 097 343
napište nám
info@obchodpromiminko.cz
IČ: 044 80 741

Výbava » Nákup výbavičky

Nákup výbavičky pro miminko

Kompletní výbava dle Vašich představ

Sestavte si svůj vlastní seznam věcí, které byste si chtěla pořídit do výbavy pro Vaše miminko. Vybírat můžete nejen z našeho sortimentu, ale také u ostatních (např. na webu). Při sestavování Vaší ideální výbavy se nenechte omezovat tím, kolik zaplatíte za poštovné a kolikrát budete muset na poštu, ani tím, že budete trnout, cože Vám to vlastně v tom balíku přijde a nebudete-li to muset vracet. To vše nechte na nás. Zašlete nám svůj seznam věcí, které si do výbavy chcete pořídit. My během několika dnů vyhodnotíme možnost jeho realizace, dostupnost výrobků i aktuální cenu. Vše je možné vyřídit elektronicky či telefonicky nebo se nad Vaším seznamem můžeme sejít a jeho konečnou podobu doladit přímo v naší prodejně.

 

Klidný nákup výbavy

Víme, že na výběr a nákup výbavičky či jiného vybavení pro Vaše dítě potřebujete dostatek času, klid i případnou odbornou pomoc. Ze zkušeností také víme, že ideálním dnem je sobota, kdy si s sebou na poradu můžete vzít svou kamarádku či manžela, který případný nákup rovnou odnese. Kontaktujte nás, dohodneme si u nás termín (otevřeme pro Vás v SO, NE nebo o svátku) a my se budeme věnovat jen Vám. Využitím této služby se nezavazujete k nákupu žádného zboží. Pokud se rozhodnete zakoupit dané zboží jinde, bude nás to sice mrzet, ale Vaše rozhodnutí budeme plně respektovat.

 

Doprava a montáž

Zakoupené zboží je možno u nás ponechat a my Vám jej po Plzni a jeho okolí přivezeme ve smluvený čas. Mimo Plzeň jej dopravíme prostřednictvím námi nasmlouvaného dopravce. Pokud budete mít zájem, postýlku nebo přebalovací komodu či pult Vám přímo u Vás doma sestavíme a zajistíme likvidaci obalu, to vše zdarma bez ohledu na počet montovaných kusů.