OMLOUVÁME SE, V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHÁ TECHNICKÁ ÚDRŽBA ESHOPU.
  1. Úvod
  2. Výbava
  3. Nákup výbavičky

Nákup výbavičky pro miminko

Kompletní výbava dle Vašich představ

Sestavte si svůj vlastní seznam věcí, které byste si chtěla pořídit do výbavy pro Vaše miminko. Vybírat můžete nejen z našeho sortimentu, ale také u ostatních (např. na webu). Při sestavování Vaší ideální výbavy se nenechte omezovat tím, kolik zaplatíte za poštovné a kolikrát budete muset na poštu, ani tím, že budete trnout, cože Vám to vlastně v tom balíku přijde a nebudete-li to muset vracet. To vše nechte na nás. Zašlete nám svůj seznam věcí, které si do výbavy chcete pořídit. My během několika dnů vyhodnotíme možnost jeho realizace, dostupnost výrobků i aktuální cenu. Vše je možné vyřídit elektronicky či telefonicky nebo se nad Vaším seznamem můžeme sejít a jeho konečnou podobu doladit přímo v naší prodejně.

 

Klidný nákup výbavy

Víme, že na výběr a nákup výbavičky či jiného vybavení pro Vaše dítě potřebujete dostatek času, klid i případnou odbornou pomoc. Ze zkušeností také víme, že ideálním dnem je sobota, kdy si s sebou na poradu můžete vzít svou kamarádku či manžela, který případný nákup rovnou odnese. Kontaktujte nás, dohodneme si u nás termín (otevřeme pro Vás v SO, NE nebo o svátku) a my se budeme věnovat jen Vám. Využitím této služby se nezavazujete k nákupu žádného zboží. Pokud se rozhodnete zakoupit dané zboží jinde, bude nás to sice mrzet, ale Vaše rozhodnutí budeme plně respektovat.

 

Doprava a montáž

Zakoupené zboží je možno u nás ponechat a my Vám jej po Plzni a jeho okolí přivezeme ve smluvený čas. Mimo Plzeň jej dopravíme prostřednictvím námi nasmlouvaného dopravce. 

 

 

Jsme KATKA obchod pro miminko i maminku

Usnadníme Vám přípravu na příchod nového člena rodiny i období jeho dalšího růstu a spokojeného vývoje. Pomůžeme Vám s pořízením kompletní výbavy, kterou pro nového člena rodiny budete potřebovat. Preferujeme především české výrobky a výrobky českých firem.

O společnosti

Naše kamenná prodejna

Plzeň, V Šipce 670/3

mapa Katka obchod pro miminko Plzeň
Kontakty
Logo
Obchod pro miminko i maminku
info@obchodpromiminko.cz
(Po - Pá, 9 - 17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz