Omezení služeb v souvislosti s nouzovým stavem

Základní informace

  • Prodejna V Šipce 3 Plzeň je od 14. 3. do odvolání nařízených opatření uzavřena.
  • Vstup do obchodu je možný pouze se zakrytým nosem a ústy. Pokud se necítíte dobře, nechoďte prosím do obchodu a využijte možnost zaslání některým z našich dopravců.
  • E-shop funguje bez omezení – objednávky musí být uhrazeny bezhotovostně předem – on-line platební kartou nebo převodem na bankovní účet.
  • Osobní vyzvednutí předem uhrazených objednávek bude možné v Plzni na prodejně. Podmínky s Vámi budou dohodnuty telefonicky.
  • Při vyzvedávání bude do prodejny umožněn vstup vždy jen jedné osobě.
  • Půjčovna je v tomto okamžiku mimo provoz. Není možné si cokoliv zapůjčit. Ohledně vrácení již zapůjčených věcí nás prosím kontaktujte telefonicky.

Kontakty

 

Vážení zákazníci,

Usnesením č. 211 ze 14. 3. 2020 Vláda České republiky zakazuje s účinností ode dne 14. března 2020 od 6:00 hod. do dne 11. dubna 2020 do 6:00 hod. maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách s naším sortimentem s některými výjimkami, jako je např. prodej přes internet a dalšími vzdálenými prostředky.

Malá část našeho sortimentu spadá do výjimek z vládního zákazu prodeje. Rozhodli jsme se však elimiminovat v souladu s požadavky Vlády ČR setkání osob a naší prodejnu v Šipce 3 v Plzni až do zmírnění či odvolání restriktivních opatření ponecháme uzavřenou pro volný nákup.

I nadále budeme vyřizovat a odesílat objednávky provedené prostřednictvím e-shopu, případně telefonické nebo e-mailové a to s velkým důrazem na dodržování zvýšených hygienických požadavků a doporučení. Prostřednictvím e-shopu je možné objednat jakékoliv zboží z našeho e-shopu.

Objednávku Vám zašleme prostřednictvím našich dopravců DPD nebo Uloženka přeprava s tím, že objednávka musí být uhrazena bezhotovostně předem - on-line platební kartou nebo převodem na bankovní účet. Objednávky na dobírku dopravci nebudou doručovat.

Osobní vyzvednutí předem uhrazených objednávek bude možný v Plzni na prodejně, a to po předchozí telefonické dohodě. Jakmile bude zakázka připravena, budeme Vás kontaktovat.

Z důvodu zpřísnění hygienických opatření bude možný osobní odběr objednávek na prodejně pouze u výdejního pultu v přední části naší prodejny. Přístup do ostatních prostor prodejny nebude možný. 

Půjčovna je v tomto okamžiku mimo provoz. Není možné si cokoliv zapůjčit. Ohledně vrácení již zapůjčených věcí nás prosím kontaktujte telefonicky.

Příjem reklamací bude od 14. 3. 2020 z důvodu uzavření prodejny omezen pouze na příjem reklamací zaslaných poštou nebo přepravní službou.

Náš email i telefon zůstávají v provozu bez omezení ve všední dny v době 10:00 do 16:00 hod. I nadále na těchto kontaktech přijímáme objednávky, poskytujeme poradenství a informace k aktuální situaci.

Omlouváme se za případné nepohodlí. V této situaci však chceme být solidární a maximálně přispět k rychlému návratu do normálu pro všechny. Nehledáme proto cesty, jak vládní nařízení obcházet nebo zneužívat.

Věříme, že rozumným přístupem nás všech se brzy vrátíme k normálnímu fungování.

Přejeme Vám klidné dny a děkujeme za Vaši přízeň i pochopení. 

Vaše KATKA obchod pro miminko