OMLOUVÁME SE, V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHÁ TECHNICKÁ ÚDRŽBA ESHOPU.

Babyvak

Babyvak je česká firma zabývající se nejen výrobou dětské látkové nosičky Babyvak, ale i houpaček - závěsných kolébek pro miminka. Látkové nosítko Babyvak umožňuje nošení miminka již od narození, ale nosit můžete i větší dítka, atestovaná nosnost tohoto nosítka je 50 kg. V Babyvaku můžete brát miminko kamkoli s sebou a pokud je potřeba, můžete jej v Babyvaku i kojit. Miminko se cítí v bezpečí také proto, že slyší srdíčko své maminky.
Babyvak je česká rodinná firma, která vznikla v době, kdy měla paní majitelka děti, na trhu nebylo takové nosítko, které by jejich miminku vyhovovalo. Ušili si tedy svoje. Následně je začali poptávat další a další rodiče, zda by jim také nemohli ušít také takové nosítko, Proto byla v roce 2000 založena společnost Babyvak. Babyvak nabízí v současné době široký sortiment pomůcek pro miminka. U nás můžete zakoupit látkové nosítko nebo závěsnou látkovou kolébku.

Cena:
Zobrazuji 1-6 z 6
Produktů na stránku 3672108

Jsme KATKA obchod pro miminko i maminku

Usnadníme Vám přípravu na příchod nového člena rodiny i období jeho dalšího růstu a spokojeného vývoje. Pomůžeme Vám s pořízením kompletní výbavy, kterou pro nového člena rodiny budete potřebovat. Preferujeme především české výrobky a výrobky českých firem.

O společnosti

Naše kamenná prodejna

Plzeň, V Šipce 670/3

mapa Katka obchod pro miminko Plzeň
Kontakty
Logo
Obchod pro miminko i maminku
info@obchodpromiminko.cz
(Po - Pá, 9 - 17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz