OMLOUVÁME SE, V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHÁ TECHNICKÁ ÚDRŽBA ESHOPU.
  1. Úvod
  2. Jak nakupovat
  3. Způsob platby

Způsob platby

Informace k výběru způsobu platby

Platbu za provedenou objednávku je možné provést několika způsoby, a to zpravidla zdarma. Výjimkou jsou platby dobírkou, které jsou zpoplatněny. Webové rozhraní našeho e-shopu připočte cenu platby dobírkou na základě Vaší volby příslušné kombinace způsobu platby a způsobu přepravy. V posledním kroku objednávky je k dispozici kompletní přehled cen zboží, ceny za platbu a ceny přepravy ještě před konečným odesláním objednávky. Nemusíte se tak bát v procesu dokončení objednávky vyzkoušet různé druhy přepravy a platby. Dokud nestisknete tlačítko "Odeslat objednávku", máte vždy možnost se vrátit zpět a upravit zadané údaje.

 

V hotovosti nebo kartou na prodejně

V případě osobního odběru zboží na naší prodejně v Plzni, V Šipce 3 (mapa), je možné objednávku uhradit v hotovosti nebo kartou. Při platbě objednávky hotově nebo kartou není účtována žádná přirážka k ceně.

MasterCardVisaVISA ElectronMaestroU nás můžete platit bezkontaktně.
 

Platební kartou on-line - platební brána ThePay

Pro držitele platebních karet s povolenými platbami po internetu se jedná o pohodlný, rychlý a bezpečný způsob úhradu objednaného zboží. Po odeslání objednávky budete přesměrováni na zabezpečenou platební bránu, kde zadáte identifikační údaje z karty, potřebné pro autorizaci platby. Platební bránu s řešením 3D Secure poskytuje pro náš e-shop ThePay.cz. Za on-line platbu platební kartou Vám není stržen ani účtován žádný příplatek nebo poplatek. V případě úspěšné autorizace platby je objednávka označena naším systémem za uhrazenou. Objednávku s úspěšně autorizovanou platbou tak můžeme odeslat stejně rychle, jako objednávku hrazenou dobírkou. Platba za nezrealizovanou objednávku nebo přeplatek při změně objednávky Vám bude vrácen prostřednictvím bankovního účtu.

 

Bankovním převodem předem

Za úhradu převodem předem neúčtujeme žádný příplatek. Cenu objednávky je možné uhradit běžným bezhotovostním převodem na náš účet v Komerční bance číslo účtu: 131-623330217/0100. Jako variabilní symbol je třeba použít číslo předmětné objednávky. Objednávku lze odeslat nebo vydat při osobním odběru až po připsání příslušné platby na náš účet. Platby z Komerční banky a.s. jsou připisovány obratem, platby z ostatních bank zpravidla během jednoho pracovního dne. Neuvedení variabilního symbolu nebo jeho chybné uvedení prodlužuje termín odeslání dané objednávky. Platbu doporučujeme zaslat po přijetí automatického potvrzení objednávky. V případě, že chcete počkat na výzvu k platbě, až pro Vás bude zboží kompletně přichystáno, uveďte tento požadavek do vzkazu k objednávce. Vaše banka však může účtovat poplatek za odeslání platby dle jejího platného sazebníku.

 

Zásilkovna - úhrada dobírkou při převzetí

Doběrečné je účtováno ve výši 39,- Kč. V Zásilkovně je možné provést úhradu v hotovosti nebo platební kartou.

 

Jsme KATKA obchod pro miminko i maminku

Usnadníme Vám přípravu na příchod nového člena rodiny i období jeho dalšího růstu a spokojeného vývoje. Pomůžeme Vám s pořízením kompletní výbavy, kterou pro nového člena rodiny budete potřebovat. Preferujeme především české výrobky a výrobky českých firem.

O společnosti

Naše kamenná prodejna

Plzeň, V Šipce 670/3

mapa Katka obchod pro miminko Plzeň
Kontakty
Logo
Obchod pro miminko i maminku
info@obchodpromiminko.cz
(Po - Pá, 9 - 17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz