1. Úvod
  2. Přebalování
  3. Přebalovací pulty

Přebalovací pulty

Narodilo se vám miminko a přemýšlíte, kde ho budete přebalovat. Ideálním řešením je přebalovací pult. Přebalovací pulty jsou dostupné v nejrůznějších odstínech dřeva včetně praktické skříňky na uložení potřebných věcí pro miminko. Přebalovací pult je bezpečným místem pro přebalování miminka. Všechny pulty jsou vybaveny bezpečnostními prvky proti převržení.

Přebalovací pult je vyvýšený a tak při přebalování, které zvláště u čerstvě narozených miminek musíte provádět často, netrpí Vaše záda, není už třeba přebalovat na zemi nebo na posteli. Když Vaše dítě plenkám odroste přebalovací desku z komody lze sundat a využívat ji dále v dětském pokojíčku jako obyčejnou skříňku na oblečení nebo hračky.

K dispozici jsou přebalovací pulty, které budou dokonale ladit s celkovým interiérem dětského pokojíčku. Přebalovací pulty jsou doplněny o praktické odkládací prostory, do kterých si můžete ukládat veškeré hygienické potřeby, pleny a spoustu dalších věcí potřebných pro miminko.

Jsme KATKA obchod pro miminko i maminku

Usnadníme Vám přípravu na příchod nového člena rodiny i období jeho dalšího růstu a spokojeného vývoje. Pomůžeme Vám s pořízením kompletní výbavy, kterou pro nového člena rodiny budete potřebovat. Preferujeme především české výrobky a výrobky českých firem.

O společnosti

Naše kamenná prodejna

Plzeň, V Šipce 670/3

mapa Katka obchod pro miminko Plzeň
Kontakty
Logo
Obchod pro miminko i maminku
info@obchodpromiminko.cz
(Po - Pá, 9 - 17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz