OMLOUVÁME SE, V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHÁ TECHNICKÁ ÚDRŽBA ESHOPU.
  1. Úvod
  2. Půjčovna
  3. Pravidla půjčovny

Pravidla půjčovny | FAQ

Nezávaznou rezervaci je možné provést prostřednictvím rezervačního formuláře. Termín pronájmu je možné dohodnout též emailem na info@obchodpromiminko.cz, nebo osobně na naší prodejně.

V případě potřeby zapůjčení v horizontu několika dnů je nejvhodnější kontaktovat nás prostřednictvím rezervačního formuláře nebo přímo SMS na +420 607 097 343.

Odesláním on-line rezervačního formuláře nebo SMS není uzavírána nájemní smlouva ani tím není činěn veřejný příslib k uzavření smlouvy; vlastní rezervace s přesným termínem Vám bude potvrzena emailem nebo jiným dohodnutým způsobem.

 

 

Dá se nějak rychle zjistit, zda-li je mnou požadovaný předmět k zapůjčení v daný termín dostupné?

Naše webové rozhraní zatím neumožňuje zjistit, zda je v daný termín je předmět dostupný. Hledáme však správný produkt, který by Vám to v budoucnu umožnil. V současné době je možno použít pro ověření dostupnosti webový formulář nebo v případě, že potřebujete zboží zapůjčit v kratším horizontu tří dnů je možné s dotazem na dostupnost zaslat SMS na tel. č. 607 097 343. Oba způsoby jsou vyřizovány v co možná nejkratší době. Nepodaří-li se Vám nás zastihnout na telefonu, jsme pravděpodobně vytíženi a ozveme se Vám jakmile to bude možné. Věříme, že s emailovou popř. SMS korespondencí bude spokojeni.

 

Kdy a kde si mohu zapůjčenou věc vyzvednout?

Po potvrzení rezervace si můžete zapůjčovanou věc vyzvednout kterýkoliv pracovní den v době od 9:00 do 13:00 a 14:00 do 17:00 v naší prodejně v Plzni, V Šipce 3 (mapa). Při převzetí zboží s Vámi budou vyřízeny nezbytné formality (nájemní smlouva, složení vratné kauce, předání zapůjčeného zboží spolu s případným obalem, návodem a seznámení s výrobkem). Individuální domluva při dlouhodobějších pronájmech ohledně vyzvedávání je samozřejmě možná.

 

Co potřebuji pro vyzvednutí zboží?

Zboží je možno vyzvednout pouze fyzicky v naší prodejně, zasílání poštou není možné. Pro uzavření nájemní smlouvy je třeba předložit dva osobní doklady (občanský průkaz + některý z dalších osobních dokladů – řidičský průkaz, pas … Zboží z půjčovny pronajímáme pouze osobám starším 18-ti let. Pro vyzvednutí je třeba mít hotovost pro složení předmětné kauce. Kauci není možné hradit platební kartou ani jinými bezhotovostními způsoby.

 

Kdy a kam musím zapůjčenou věc vrátit?

Zapůjčenou věc je třeba vrátit v daný pracovní den v době od 9:00 do 13:00 a 14:00 do 17:00 v naší prodejně v Plzni, V Šipce 3 (mapa). Při vracení zboží s Vámi budou opět vyřízeny nezbytné formality (prohlídka vráceného zboží, vyúčtování nájemného a vrácení složené kauce). V případě, že bude vráceno zboží později, je i za tento den nebo více dní účtována denní sazba půjčovného; může být rovněž naúčtován sankční poplatek až do výše 50% složené zálohy. Individuální domluva při dlouhodobějších pronájmech ohledně vracení je samozřejmě možná.

 

Je třeba skládat kauci?

ANO, vypůjčitel skládá vratnou kauci v okamžiku uzavření nájemní smlouvy a převzetí zboží. Kauci nelze hradit bankovním převodem ani platební kartou, a musí být složena v hotovosti před převzetím zboží. Potvrzení o uhrazení předmětné kauce je součástí nájemní smlouvy na daný zapůjčený předmět.

 

Kdy mi bude kauce vrácena a v jaké výši?

V případě, že pronajatá věc je vrácena včas a v pořádku, kauce je vyplacena okamžitě v hotovosti oproti vrácenému zboží. Kauce nebude vrácena v plné výši, a to za předpokladu, že zboží bude vráceno poškozené nebo silně znečištěné. V takovém případě bude kauce vrácena ponížena o částku 500,- Kč v případě znečištění. V případě, že zboží bude vráceno nefunkční, zničeno nebo poškození je kauce v plné výši použita na provedení opravy v plné výši, pokud je ohrožena další funkčnost výrobku a oprava je nemožná, je vypůjčitel povinen uhradit celou kupní cenu daného zboží a v tomto případě mu zapůjčený výrobek zůstává ponechán.

 

Kolik a kdy zaplatím za půjčení?

Výše nájemného je stanoveno jako denní sazba uvedená v uzavřené nájemní smlouvě. Nájemné je splatné po ukončení užívání, tedy v okamžiku vrácení zboží.

 

Mohu si půjčenou věc odkoupit?

Ano, pokud budete se zapůjčeným zbožím spokojeni, je možné si od nás zakoupit toto zboží nové, a to za běžnou cenu v našem obchodě. V takovém případě Vám nebude účtováno nájemné za dobu, kdy jste měli zboží zapůjčeno. Zakoupit zboží je však potřeba do 14 dnů ode dne, kdy bylo započato se zapůjčením předmětného výrobku.

 

 

 

Jsme KATKA obchod pro miminko i maminku

Usnadníme Vám přípravu na příchod nového člena rodiny i období jeho dalšího růstu a spokojeného vývoje. Pomůžeme Vám s pořízením kompletní výbavy, kterou pro nového člena rodiny budete potřebovat. Preferujeme především české výrobky a výrobky českých firem.

O společnosti

Naše kamenná prodejna

Plzeň, V Šipce 670/3

mapa Katka obchod pro miminko Plzeň
Kontakty
Logo
Obchod pro miminko i maminku
info@obchodpromiminko.cz
(Po - Pá, 9 - 17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz