OMLOUVÁME SE, V SOUČASNÉ DOBĚ PROBÍHÁ TECHNICKÁ ÚDRŽBA ESHOPU.
 1. Úvod
 2. Potřeby na kojení
 3. Odsávačky MEDELA

Odsávačky mateřského mléka Medela

Nabízíme elektrické i manuální odsávačky mateřského mléka značky Medela. můžete zakoupit praktickou 2-fázovou Swing Flex, ale také ruční Harmony Light i Harmony Premium.

Cena:
Zobrazuji 1-3 z 3
  Odsávačka manuální Harmony™ | Medela
  1 299 Kč
  1 299 Kč
  obvykle do 14 dnů
  • Doprava ZDARMA
  Elektrická odsávačka Swing Flex | Medela | 2-fázová
  - 5 %
  Cena před slevou 4 190 Kč
  3 990 Kč
  5 % sleva
  3 990 Kč
  obvykle do 14 dnů
  Produktů na stránku 3672108

  Jak vybrat vhodnou odsávačku mateřského mléka?

  Je velmi důležité vybrat správný typ odsávačky neboť každá odsávačka je konstrukčně stavěna pro určitou aktivitu odsávání. Proto věnujte velkou pozornost našemu doporučení. Životnost odsávačky je závislá na četnosti, délce a intenzitě odsávání. Uvedený postup výběru odsávačky je naším doporučením, ale je nutné vždy zvážit a brát v úvahu individuální potřeby matky.

  Manuální odsávačky

  Vhodné pro maminku s běžnou laktací, která kojí, ale občas potřebuje uvolnit prsy před kojením nebo doodsát mléko po kojení, aby důkladně vyprázdnila prsy.

  Osobní elektrické odsávačky

  Vhodné pro maminku s velkou laktací, která kojí, ale několikrát denně potřebuje uvolnit prsy před kojením nebo doodsát mléko po kojení, aby důkladně vyprázdnila prsy. Přebytek mléka je vhodné zamrazit v mrazicích sáčcích Medela.

  Odsávačky 1-fázové

  Jednofázový systém odsávání zajišťuje bezpečné a šetrné odsávání mléka v případě, že laktace probíhá bez problémů. Všechny jednofázové odsávačky mají regulaci vakua, která zajišťuje odsávání mléka tak, aby bylo pro maminku příjemné. V prvních dnech po porodu není vhodné použít mechanickou pístovou odsávačku. Je doporučeno použít mechanickou dvoufázovou odsávačku Harmony.

  Odsávačky 2-fázové

  Medela dvoufázové odsávání

  Dvoufázový systém odsávání věrně napodobuje sací rytmus miminka, tj. první stimulační fázi a druhou laktační fázi. Z tohoto důvodu je dvoufázová odsávačka velmi šetrná k prsům a je vhodná pro maminky, které potřebují po porodu nastimulovat laktaci, aby mohlo být miminku v co nejkratší době po porodu podáváno mateřské mléko. Stejně tak je vhodná pro maminky, které z jakýchkoliv důvodů nemohou své miminko po porodu kojit. U maminek, které nemohou své miminko kojit (předčasně narozené děti, císařský řez nebo jiné zdravotní důvody), je při použití dvoufázové odsávačky Symphony v co nejkratší době po porodu prokázán nástup laktace do 30 hodin.

  Výběr vhodné odsávačky je vhodné konzultovat s lékařem, porodní asistentkou, laktační poradkyní nebo je možné nás kontaktovat telefonicky na 607 097 343 nebo emailem.

   

  Jsme KATKA obchod pro miminko i maminku

  Usnadníme Vám přípravu na příchod nového člena rodiny i období jeho dalšího růstu a spokojeného vývoje. Pomůžeme Vám s pořízením kompletní výbavy, kterou pro nového člena rodiny budete potřebovat. Preferujeme především české výrobky a výrobky českých firem.

  O společnosti

  Naše kamenná prodejna

  Plzeň, V Šipce 670/3

  mapa Katka obchod pro miminko Plzeň
  Kontakty
  Logo
  Obchod pro miminko i maminku
  info@obchodpromiminko.cz
  (Po - Pá, 9 - 17 hod.)
  Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz