KONTAKT

KATKA obchod, s. r. o.
V Šipce 670/3
301 00 Plzeň
tel: +420 607 097 343
napište nám
info@obchodpromiminko.cz
IČ: 044 80 741

Úvod » Přebalování » MonPeri pleny

Jednorázové dětské pleny MonPeri

Česká značka MonPeri byla inspirována reálnými zkušenostmi maminek, které pro své děti chtěly vymyslet ještě lepší a šetrnější produkty. Prodyšné neparfémované jednorázové dětské pleny MonPeri jsou příjemně měkké a díky 3D tvarujícímu designu napomáhají ke správnému postavení kyčlí miminka. Přidaná složka Aloe Vera působí regeneračně a zároveň chrání citlivou pokožku před podrážděním. Ekologicky šetrné plenky MonPeri jsou vyrobeny z přírodních materiálů, bez příměsí PVC, chloru, antioxidantů, latexu, formaldehydů a ftalátů.
Hypoalergenní, ekologicky šetrné jednorázové dětské pleny MonPeri Eco Comfort jsou více než ze 70% vyrobeny z trvale udržitelných, environmentálně šetrných zdrojů. Plenky jsou běleny bez použití chloru a jako absorbční náplň je používána kvalitní buničina s certifikací FSC. Dětské plenky jsou testovány a certifikovány českým zdravotnickým ústavem.
Svými vlastnostmi splňují požadavky i těch nejnáročnějších maminek a miminek. Díky vysoké kvalitě tak můžete dětské pleny MonPeri nalézt v mnoha českých nemocnicích.


KATKA doporučuje