1. Úvod
  2. Výbava
  3. Kompletní výbava

Kompletní výbava pro miminko


1. Sestavte si výbavu

Výbava pro miminko

Sestavte si svůj vlastní seznam věcí, které byste si chtěla pořídit do výbavy pro Vaše miminko. Vybírat můžete nejen z našeho webu, ale také z webů ostatních. Jak sama vidíte značek, barev a variant jednotlivých výrobků je tolik, že nejsme schopni obsáhnout všechny.

Zpravidla jsme však schopni různé značky, barvy a varianty pro Vás zajistit. Při sestavování Vaší ideální výbavy pro miminko se nenechte omezovat tím, kolik zaplatíte za poštovné a kolikrát budete muset na poštu, ani tím, že budete trnout, cože Vám to vlastně v tom balíku přijde a nebudete-li to muset vracet. To vše nechte na nás.

2. Zašlete nám svůj seznam

vybava pro miminko - postýlky

Zašlete nám svůj seznam věcí, které si do výbavy chcete pořídit. Jakmile obdržíme Váš nákupní seznam, během několika dnů vyhodnotíme možnost jeho realizace, dostupnost výrobků i aktuální cenu a ihned Vás budeme informovat o výsledku

Zpravidla jsme schopni realizovat nákup veškerých poptávaných značek. U vybraných výrobků luxusních a drahých značek může být požadováno složení zálohy před započetím objednání, většinou však záloha požadována není.

vybava pro miminko - vanička pro miminko

V námi zaslané nabídce obdržíte kompletní seznam Vámi poptávaného zboží, koncovou cenu, předpokládaný datum kompletního dodání a cenu dopravy. Vše je možné vyřídit elektronicky nebo se nad Vaším seznamem můžeme sejít a jeho konečnou podobu doladit přímo v naší prodejně.

Pokud naší nabídku budete akceptovat a odsouhlasíte jí, ihned začneme s její kompletací. Doba kompletace je odvislá od dostupnosti a různorodosti značek, které ve svém seznamu máte. Kompletní výbavu u nás můžete mít připravenou do jednoho měsíce, vyjímkou však nejsou ani kompletní výbavičky připravené do 14 dní.

3. Výbavu Vám kompletně připravíme

Výbavu pro miminko dle Vašeho seznamu pro Vás tedy kompletně připravíme. Ve smluvený čas si ji u nás můžete zkontrolovat, zaplatit a dle dohody Vám bude dopravena.

V rámci města Plzně a jeho okolí je možné sjednat individuální doručení celé zakázky. 

V rámci celé České republiky je možné dohodnout dopravu prostřednictvím našeho přepravce.

 

 

Mám zájem sestavit výbavičky pro miminko

Kontaktní email *
Jméno
Telefon
Výbavu budeme sestavovat
Předpokládaný termín porodu
Kam budeme výbavičku doručovat
Jak jste na tom s přípravou výbavičky
Další komentář

Jsme KATKA obchod pro miminko i maminku

Usnadníme Vám přípravu na příchod nového člena rodiny i období jeho dalšího růstu a spokojeného vývoje. Pomůžeme Vám s pořízením kompletní výbavy, kterou pro nového člena rodiny budete potřebovat. Preferujeme především české výrobky a výrobky českých firem.

O společnosti

Naše kamenná prodejna

Plzeň, V Šipce 670/3

mapa Katka obchod pro miminko Plzeň
Kontakty
Logo
Obchod pro miminko i maminku
info@obchodpromiminko.cz
(Po - Pá, 9 - 17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz