1. Úvod
 2. Jak nakupovat
 3. Doprava zboží

Způsob dodání zboží

Základní informace k výběru způsobu přepravy

Webové rozhraní našeho e-shopu vypočte cenu dopravy na základě Vaší volby příslušné kombinace způsobu platby a způsobu přepravy. V posledním kroku objednávky je k dispozici kompletní přehled cen zboží a cen přepravy ještě před konečným odesláním objednávky. Nemusíte se tak bát v procesu dokončení objednávky vyzkoušet různé druhy přepravy a plateb. Dokud nestisknete tlačítko "Odeslat objednávku", máte vždy možnost se vrátit zpět a upravit zadané údaje.

Zásilky zasíláme co možná nejdříve a to po celé České republice, ale také na Slovensko (zde je možné hradit zásilku pouze předem prostřednictvím platební karty).

 

Osobní odběr v Plzni

logo KATKA obchod pro miminko Plzeň

Osobní odběr objednaného zboží není nijak zpoplatněn. Platbu lze provést jak v hotovosti, tak platební kartou. Jakmile je objednávka připravena k odběru, obdržíte od nás informaci emailem, telefonicky nebo krátkou textovou zprávou. Vyčkejte prosím před návštěvou naší provozovny na potvrzení Vaší objednávky. Objednávky jsou vyřizovány co možná nejdříve v závislosti na našich provozních možnostech. Po obdržení potvrzení je možno připravené zboží vyzvednout po dobu následujících 7 kalendářních dnů kdykoliv v otevírací době prodejny. Vzhledem ke skladovým možnostem naší prodejny bude po uplynutí této doby rezervace nevyzvednutého zboží zrušena. Na Vaši telefonické nebo emailové žádost je možné rezervaci prodloužit.

Z technických důvodů nebude možné po celý listopad 2022 osobní vyzvednutí objednávek na prodejně, proto osobní vyzvednutí na prodejně není dostupné ve výběru dopravy. Osobní nákup na prodejně je nepřerušen.

ZÁSILKOVNA - VÝDEJNÍ MÍSTO ČR

logo Zásilkovna

Zásilkovna disponuje více jak 3000 výdejními místy po celé České republice. Platbu na pobočkách Zásilkovny lze provést v hotovosti i kartou. Termín doručení je obvykle 2 - 3 dny od podání. Balné není účtováno.


Výše poštovného je stanoveno dle výše objednávky a váhy, resp. velikosti zásilky:

Standardní zásilka: Nadrozměrná zásilka:
➤ max. hmotnost: 5 kg➤ max. hmotnost: 10 kg
 ➤ délka jedné strany do 70 cm➤ délka jedné strany do 120 cm
➤ součet všech tří stran: 120 cm (např. 50×40×30 cm)➤ součet všech tří stran: 150 cm (např. 60×50×40 cm)
    

Zásilkovna - výdejní místa ČR

 • standardní zásilka - 0 - 1.899 Kč = poštovné 75 Kč
 • nadrozměrná - 0 - 1.899 Kč = poštovné 159 Kč
 • 1.900 a výše = poštovné ZDARMA

Zásilkovna - doručení na adresu v ČR

 • standardní zásilka - 0 - 499 Kč = poštovné 109 Kč
 • standardní zásilka - 500 - 1.899 Kč = poštovné 99 Kč
 • nadrozměrná - 0 - 1.899 Kč = poštovné 119 Kč
 • zásilka nad 10 kg váhy jednoho výrobku - 0 - 1.899 Kč = poštovné 350 Kč
 • 1.900 a výše = poštovné ZDARMA

Zásilku si je možno vyzvednout ihned, jakmile Vám bude zaslán e-mail nebo SMS s informací "vaše zásilka je připravena k vyzvednutí." Součástí zprávy je i heslo po jehož sdělení obsluze Vám bude zásilka vydána. Součástí mailové zprávy je odkaz na kartu výdejní pobočky, tedy podrobné informace o výdejním místě, adresa, mapka, otevírací doba, platební údaje a pokyny, jak se na pobočku nejlépe dostanete. Aktuální pohyb Vaší zásilky můžete také sledovat on-line, zadáním tzv. trasovacího čísla. Trasovací číslo Vám bude zasláno ihned, jakmile zásilku bude námi podána k přepravě.

 

Doprava zásilek nad 10 kg nebo je součet stran větších než 150 cm

 U zásilek, kde je jeden kus těžší než 10 kg nebo je jedna strana delší než 100 cm, resp. součet všech stran větší než 150 cm zvolíme nejvhodnější typ přepravy. Zpravidla firmy GLS nebo DPD.

 • standardní zásilka - 0 - 1.899 Kč = poštovné 199 Kč
 • 1.900 a výše = poštovné ZDARMA

Jsme KATKA obchod pro miminko i maminku

Usnadníme Vám přípravu na příchod nového člena rodiny i období jeho dalšího růstu a spokojeného vývoje. Pomůžeme Vám s pořízením kompletní výbavy, kterou pro nového člena rodiny budete potřebovat. Preferujeme především české výrobky a výrobky českých firem.

O společnosti

Naše kamenná prodejna

Plzeň, V Šipce 670/3

mapa Katka obchod pro miminko Plzeň
Kontakty
Logo
Obchod pro miminko i maminku
info@obchodpromiminko.cz
(Po - Pá, 9 - 17 hod.)
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz